Automatické rezacie linky

Automatické rezacie linky

Využitie automatických rezacích liniek je predovšetkým pri výrobe sendvičových konštrukcií drevodomov, paliet, atypických paliet a drevených obalov, ale aj v iných odvetviach, ktoré vyžadujú vysokú presnosť rezu.
 • Automatická rezacia linka CAT 1

  Automatická rezacia linka CAT 1

  Automatická rezacia linka CAT 1 spája rýchlosť rezania a presné merania s riešeniami, ktoré spĺňajú najnáročnejšie výrobné požiadavky. Inovatívny dizajn systému posunu tlakov a technické riešenia prijaté pre použitie v oddeľovacom zariadení umožňujú rýchlosť jazdy 240 m/min s presnosťou polohovania nepresahujúcou +/- 0,1 mm.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia a frézovacia linka TR 500/F Matrix

  Automatická rezacia a frézovacia linka TR 500/F Matrix

  Automatická rezacia linka TR 500/F Matrix s elektronickým posuvom, frézou a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka Fast 500 Matrix

  Automatická rezacia linka Fast 500 Matrix

  Automatická rezacia linka Fast 500 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka TR 450 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 450 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 450 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka TR 500 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 500 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 500 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka TR 600 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 600 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 600 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť hydraulickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list