Montážne lisy na dvere a okná

Montážne lisy na dvere a okná

Montážne lisy sú určené na lepenie dverí a okien, ich prioritou je stopercentná pravouhlosť a rovinnosť pri lepení výrobkov.
 • Montážny lis na dvere a okná Special

  Montážny lis na dvere a okná Special

  Elektrohydraulický montážny lis Special na výrobu dverí a okien. Rám stroja je konštruovaný z konštrukčnej ocele. Montážny lis je vybavený posuvnými hydraulickými valcami (max. tlak 2500 kg). Tlak na vertikálne a horizontálne valce je možné nastaviť samostatne. Dvojpákový hydraulický regulačný ventil pre nezávislé upínanie vertikálnych a vodorovných valcov.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Montážny lis na dvere a okná STH/OR-A

  Montážny lis na dvere a okná STH/OR-A

  Elektrohydraulický montážny lis STH/OR-A na výrobu dverí a okien. Rám stroja je konštruovaný z konštrukčnej ocele. Montážny lis je vybavený posuvnými hydraulickými valcami (max. tlak 1500 kg). Nastaviteľný tlak. Dvojpákový hydraulický regulačný ventil pre nezávislé upínanie vertikálnych a vodorovných valcov.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Montážny lis na dvere a okná STH/ORM

  Montážny lis na dvere a okná STH/ORM

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Montážny lis je vybavený manuálnymi hydraulickými valcami (max. tlak 1500 kg.) S rýchlym ovládaním zapínania a vypínania.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Montážny lis na dvere a okná STP/ORM

  Montážny lis na dvere a okná STP/ORM

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Montážny lis je vybavený pneumatickými valcami (max. tlak 450 kg). Jeden ručný ventil ovláda súčasne tri vertikálne valce, zatiaľ čo druhý ventil ovláda dva horizontálne valce.

  Odkaz na výrobcuTechnický list