Značky

Stromab

Spoločnosť Stromab je od roku 1965 spoľahlivá. Práve toto slovo najlepšie vyjadruje filozofiu, ktorá bola za ich produktami počas viac než 50 rokov v podnikaní, počas ktorej zostali verní podnikateľskému úsudku zakladateľa spoločnosti Luciana Bertesi. S plošnou plochou viac ako 5000 m2, 40 zamestnancami a neustále sa rozvíjajúcou a rozširujúcou sa ponukou produktov si Stromab získal významné meno ako jedna z najdynamickejších spoločností v sektore drevárskych strojov.

S využitím najnovších výrobných systémov riadi Stromab výrobný cyklus svojich strojov, od návrhu až po prototypovanie, obrábanie, lakovanie, montáž a skúšanie. Integrovaný výrobný systém umožňuje zaručiť SPOĽAHLIVOSŤ ich výrobkov.

logo stromab

Centauro

Spoločnosť Centauro SpA bola prvou spoločnosťou v Taliansku, ktorá začala vyrábať pásové píly s oceľovými lôžkami už v roku 1946. Vzhľadom na nespochybniteľnú kvalitu svojich výrobkov a širokú škálu pásových modelov dodávaných v oceli a liatine, sa značka Centauro okamžite rozšírila na domácom trhu a neskôr aj na medzinárodnej úrovni.

Výrobný program spoločnosti Centauro bol od roku 1970 obohatený novou líniou sústruhov v manuálnej verzii aj s kopírovacími jednotkami. Technologická inovácia potom viedla k následnému zavedeniu elektronických a numerických riadiacich sústruhov. Spoločnosť Centauro SpA v súčasnosti zamestnáva viac ako 100 pracovníkov.

logo centauro

Pozrite si katalóg našich produktov

Máme širokú ponuku drevoobrábacích strojov značiek Centauro a Stromab.