Značky

Stromab

Spoločnosť Stromab je od roku 1965 spoľahlivá. Práve toto slovo najlepšie vyjadruje filozofiu, ktorá bola za ich produktami počas viac než 50 rokov v podnikaní, počas ktorej zostali verní podnikateľskému úsudku zakladateľa spoločnosti Luciana Bertesi. S plošnou plochou viac ako 5000 m2, 40 zamestnancami a neustále sa rozvíjajúcou a rozširujúcou sa ponukou produktov si Stromab získal významné meno ako jedna z najdynamickejších spoločností v sektore drevárskych strojov.

S využitím najnovších výrobných systémov riadi Stromab výrobný cyklus svojich strojov, od návrhu až po prototypovanie, obrábanie, lakovanie, montáž a skúšanie. Integrovaný výrobný systém umožňuje zaručiť SPOĽAHLIVOSŤ ich výrobkov.

logo stromab

Centauro

Spoločnosť Centauro SpA bola prvou spoločnosťou v Taliansku, ktorá začala vyrábať pásové píly s oceľovými lôžkami už v roku 1946. Vzhľadom na nespochybniteľnú kvalitu svojich výrobkov a širokú škálu pásových modelov dodávaných v oceli a liatine, sa značka Centauro okamžite rozšírila na domácom trhu a neskôr aj na medzinárodnej úrovni.
Výrobný program spoločnosti Centauro bol od roku 1970 obohatený novou líniou sústruhov v manuálnej verzii aj s kopírovacími jednotkami. Technologická inovácia potom viedla k následnému zavedeniu elektronických a numerických riadiacich sústruhov. Spoločnosť Centauro SpA v súčasnosti zamestnáva viac ako 100 pracovníkov.

logo centauro

Pozrite si katalóg našich produktov

Máme širokú ponuku drevoobrábacích strojov značiek Stromab, Centauro a A-Plus Automation.

A-Plus Automation

A-Plus Automation je spoločnosť špecializujúca sa na výskum, vývoj a výrobu strojov a riešení pre drevospracujúci priemysel, plasty aj hliník. S viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami sa spoločnosť A-Plus Automation stala lídrom vo výrobe automatizovaných strojov na rezanie a spájanie profilov pre výrobu rámov, analýzu jednotlivých fáz procesu a transpozíciu všetkých poznatkov získaných pri vývoji riešení robotickej výroby. Spoločnosť A-Plus Automation sa zaviazala k neustálemu vývojovému procesu, ktorý jej umožňuje byť na čele inovácií a ponúka efektívne a technicky vynikajúce riešenia v prospech zákazníkov.