Sústruhy

Sústruhy

Sústruhy sú určené na sústruženie polotovarov v nábytkárskom priemysle, napr. točené ložné spoje, štábky, guľaté nádlavky, ale aj rustikálne ozdobné nohy stolov, ktoré nám umožnia vyrobiť CNC sústruhy kombinované s frézou.
 • Brúska na nože AG 125

  Brúska na nože AG 125

  Brúska na nože pre sústruhy AG 125 bol navrhnutý a vyrobený výlučne na brúsenie V-dlát s uhlom na vrchole 25 ° s konštantným profilom, bežne používaným na sústruhoch „CENTAURO“. Musí používať iba brúsne kotúče s kovovou matricou, najmä s diamantovým povlakom, vzhľadom na zloženie materiálu nástrojov, ktoré sa majú ostriť.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Sústruh T-Max

  Sústruh T-Max

  Sústruh T-Max disponuje novým CNC OSAI ovládačom, 15″ dotykovou obrazovkou, USB vstupom či 4 riadenými osami. Možnosť vykonania 2 operácii súčasne – hrubovanie a finálne dokončenie. Možnosť vykonať rôzne prechody len s hrubovaním. Viacfunkčný mobilný ovládací panel. Jednoduché používateľské rozhranie. Program CT / CAD nainštalovaný na stroji. Importovanie súborov DXF.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Sústruh T*STAR

  Sústruh T*STAR

  Sústruh T*STAR disponuje bezkartáčovými motormi pre os X-Y. Je schopný naprogramovať až 10 pracovných priechodov a vykonať čiastočné pracovné prechody a opracovanie. Multifunkčný pohyblivý tlačidlový panel. Mechanické zariadenie na centrovanie obrobku. Elektrická vretenová brzda.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Sústruh TC 1200

  Sústruh TC 1200

  TC 1200 je mechanický sústruh vhodný na výrobu malých a stredných šarží schodových vretien, stolových a stoličkových nôh a nábytkových komponentov vo všeobecnosti. Sústruženie s dvojitým konzolovým otočením pracuje s 2 nezávislými nožmi v spojení s pohyblivým rovnomerným posuvom. Tento systém umožňuje perfektnú reprodukciu aj kusov s najmenším priemerom. Hydraulický pohyb kopírovania s variabilnou rýchlosťou zabezpečuje najvyššiu kvalitu povrchu.

  Odkaz na výrobcuTechnický list