Kyvadlové píly

Kyvadlové píly

Kyvadlové píly sú určené na hrubé skracovanie väčších prierezov do prierezovní.
 • Kyvadlová píla PS 45 F

  Kyvadlová píla PS 45 F

  Kyvadlová píla PS 45 F s pevnou hlavou a manuálnym podávaním. ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pružinový spínač, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava, súčasťou balenia je i kotúč s widiovými plátkami.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 50 F

  Kyvadlová píla PS 50 F

  Kyvadlová píla PS 50 F s pevnou hlavicou a manuálnym podávaním. ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pružinový spínač, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava od kotúča, súčasťou balenia je i widiový kotúč.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 50 O

  Kyvadlová píla PS 50 O

  Kyvadlová píla PS 50 O s otočnou hlavou a manuálnym podávaním. ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pružinový spínač, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava, súčasťou balenia je i kotúč s widiovými plátkami.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 600 P

  Kyvadlová píla PS 600 P

  Kyvadlová píla PS 600 P s otočnou hlavou a oleo-pneumatickým podávaním.ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pneumohydraulický posuv s pneumatickým uchytením obrobku, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava, súčasťou balenia je aj kotúč s widiovými plátkami, pneumatická svorka obrobku, rezacia jednotka s pneumatickým posuvom.

  Odkaz na výrobcuTechnický list