Lisy na lepenie

Lisy na lepenie

Lisy na lepenie sa používajú pri lepení eurohranolov a KVH profilov a špárovky.
 • Lis na lepenie SL1

  Lis na lepenie SL1

  Elektrohydraulický lis na lepenie SL1 na výrobu štrukturálnych a neštrukturálnych preglejkových nosníkov (max. šírka 150 mm). Malá stopa s predným zaťažením, široký rozsah veľkostí od 3000 mm do 8000 mm. Posuvné vertikálne nosníky a nastaviteľné výšky zvyškov dreva. Vysoko výkonné hydraulické valce (maximálny tlak 2500 kg.) Dvojpolohový regulačný ventil pre dve oblasti lepenia s nezávislými úrovňami tlaku. Uzávery na uzatváranie okruhov na udržanie tlaku.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie SL2

  Lis na lepenie SL2

  Elektrohydraulický lis na lepenie SL2 na výrobu konštrukčných preglejkových nosníkov (max. šírka 200 mm). Malá stopa s predným zaťažením, široký rozsah veľkostí od 3000 mm do 20000 mm. Pevné vertikálne nosníky, nastaviteľné výšky zvyškov. Vysoko výkonné hydraulické valce (max. tlak 7200 kg.), Posuvné hydraulické predné tlakové tyče. Hydraulické valce s nezávislými otváracími a zatváracími ventilmi.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie SL3

  Lis na lepenie SL3

  Elektrohydraulický lis na lepenie SL3 na výrobu konštrukčných preglejkových nosníkov (max. šírka 200 mm). Malá stopa s predným zaťažením, široký rozsah veľkostí od 3000 mm do 20000 mm. Pevné vertikálne nosníky, nastaviteľné výšky zvyškov. Vysoko výkonné hydraulické valce (max. tlak 7200 kg.), Posuvné hydraulické predné tlakové tyče. Hydraulické valce s nezávislými otváracími a zatváracími ventilmi.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie STH/D

  Lis na lepenie STH/D

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Lis na lepenie STH/D je vybavený manuálnymi hydraulickými valcami (max. tlak 1500 kg) s rýchlou regulačnou kontrolou tlaku. Hydraulické valce sú tiež vybavené nastaviteľným obtokovým ventilom, aby sa zabránilo prekročeniu menovitého tlaku.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie STH/S

  Lis na lepenie STH/S

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Lis na lepenie STH/S je vybavený manuálnymi hydraulickými valcami (max. tlak 1500 kg) s rýchlou regulačnou kontrolou tlaku. Hydraulické valce sú tiež vybavené nastaviteľným obtokovým ventilom, aby sa zabránilo prekročeniu menovitého tlaku.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie STP/S

  Lis na lepenie STP/S

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Lis na lepenie STP/S je vybavený pneumatickými valcami (max. tlak 450 kg). Ručne ovládaný ventil ovláda vertikálne valce súčasne.

  Odkaz na výrobcuTechnický list