O nás

tím zetec

Naše zameranie

Spoločnosť ZE – TEC, s.r.o. pôsobí na slovenskom a českom trhu, ako firma zaoberajúca sa predajom, záručným a pozáručným servisom drevoobrábajúcich strojov. Dodávame technológie určené predovšetkým nábytkárskym a drevospracujúcim firmám, ale aj pre ostatné priemyselné odvetvia zaoberajúce sa opracovaním a delením materiálov – plasty, ľahké kovy a iné. Hlavný dôraz kladieme na osobný kontakt a správnu špecifikáciu zariadení. V servisnej činnosti na skoré detegovanie možných porúch, čím znižujeme samotné režijné náklady našich partnerov.

Naša firma sa predovšetkým zaoberá servisom strojov, a až v druhom rade predajom technológií. Držíme sa hesla, že predať stroj, keď ho klient potrebuje, je relatívne jednoduché, ale udržať ho v prevádzke a dobrej kondícii musí človek vedieť. Na to je potrebné splniť dve podmienky – dobré zaškolenie obsluhy a kvalitný záručný a pozáručný servis.

Okrem toho sa od roku 1984 zaoberáme aj motokrosovým športom. V roku 2016 sme nanovo vybudovali motokrosový areál ZE-TEC v Slovenskom Pravne, v ktorom pravidelne usporiadavame nielen motokrosové preteky na regionálnej úrovni, ale aj preteky v rámci medzinárodných majstrovstiev MX. V súčasnosti spúšťame eshop MX SPORT, ktorý môžete nájsť na stránke www.mx-sport.sk alebo www.mxsport.sk.

Víziou našej spoločnosti je ukázať našim klientom, že mnohokrát aj starší stroj je dobrý a efektívny a nie je nutné ho meniť za nový. Stačí ho len správne nastaviť, prípadne zoradiť.

Marián Zelienka

– konateľ spoločnosti –

MARIÁN ZELIENKA

– konateľ spoločnosti –
zetec@zetec.sk
+421 910 904 226

PETER ZELIENKA

– servis –
servis@zetec.sk
+421 911 166 599

JANA ZELIENKOVÁ

– ekonomické oddelenie –
info@zetec.sk
+421 948 020 156

Máte otázky ohľadom drevoobrábacích strojov?

Využite náš kontaktný formulár a napíšte nám.