Stromab

 • Automatická rezacia linka CAT 1

  Automatická rezacia linka CAT 1

  Automatická rezacia linka CAT 1 spája rýchlosť rezania a presné merania s riešeniami, ktoré spĺňajú najnáročnejšie výrobné požiadavky. Inovatívny dizajn systému posunu tlakov a technické riešenia prijaté pre použitie v oddeľovacom zariadení umožňujú rýchlosť jazdy 240 m/min s presnosťou polohovania nepresahujúcou +/- 0,1 mm.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia a frézovacia linka TR 500/F Matrix

  Automatická rezacia a frézovacia linka TR 500/F Matrix

  Automatická rezacia linka TR 500/F Matrix s elektronickým posuvom, frézou a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka Fast 500 Matrix

  Automatická rezacia linka Fast 500 Matrix

  Automatická rezacia linka Fast 500 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka TR 450 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 450 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 450 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka TR 500 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 500 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 500 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Automatická rezacia linka TR 600 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 600 Matrix

  Automatická rezacia linka TR 600 Matrix s elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť hydraulickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Block House AutoBlox

  Block House AutoBlox

  Automatická linka AutoBlox na výrobu drevodomov. Maximálne rozmery obrobku 200 mm (šírka) x 230 mm (výška). Minimálne rozmery obrobku 100 mm (šírka) x 60 mm (výška). Automatické a presné polohovanie trámu pomocou ozubeného podávača a pastorokového systému riadeného encoderom. Riadiaca jednotka typu 1000 (ELCO)

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Block House Big Blox

  Block House Big Blox

  Linka na výrobu drevodomov. Maximálne rozmery obrobku 270 mm (šírka) x 320 mm (výška). Minimálne rozmery obrobku 140 mm (šírka) x 120 mm (výška). Pohyb trámu sa vykonáva ručne, s nastaviteľnými mechanickými zarážkami.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Block House Blox

  Block House Blox

  Linka na výrobu drevodomov. Maximálne rozmery obrobku 230 mm (šírka) x 230 mm (výška). Minimálne rozmery obrobku 100 mm (šírka) x 60 mm (výška). Pohyb trámu sa vykonáva ručne, s nastaviteľnými mechanickými zarážkami.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Block House TopMaster

  Block House TopMaster

  Automatická linka TopMaster na výrobu drevodomov. Maximálne rozmery obrobku 270 mm (šírka) x 320 mm (výška). Minimálne rozmery obrobku 120 mm (šírka) x 140 mm (výška). Automatické a presné polohovanie trámu pomocou ozubeného podávača a pastorokového systému riadeného encoderom. Riadiaca jednotka typu 1000 (ELCO)

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 45 F

  Kyvadlová píla PS 45 F

  Kyvadlová píla PS 45 F s pevnou hlavou a manuálnym podávaním. ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pružinový spínač, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava, súčasťou balenia je i kotúč s widiovými plátkami.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 50 F

  Kyvadlová píla PS 50 F

  Kyvadlová píla PS 50 F s pevnou hlavicou a manuálnym podávaním. ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pružinový spínač, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava od kotúča, súčasťou balenia je i widiový kotúč.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 50 O

  Kyvadlová píla PS 50 O

  Kyvadlová píla PS 50 O s otočnou hlavou a manuálnym podávaním. ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pružinový spínač, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava, súčasťou balenia je i kotúč s widiovými plátkami.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Kyvadlová píla PS 600 P

  Kyvadlová píla PS 600 P

  Kyvadlová píla PS 600 P s otočnou hlavou a oleo-pneumatickým podávaním.ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE: Elektrický systém CE, Mechanická brzda motora, Pneumohydraulický posuv s pneumatickým uchytením obrobku, Štart hviezda-trojuholník, Valčekový stôl 1 m doprava a valčekový stôl 1 m doľava, súčasťou balenia je aj kotúč s widiovými plátkami, pneumatická svorka obrobku, rezacia jednotka s pneumatickým posuvom.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Linka na trámy a strešné nosníky CT 600

  Linka na trámy a strešné nosníky CT 600

  Linka CT 600 je vybavená elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Linka na trámy a strešné nosníky CT 600 F

  Linka na trámy a strešné nosníky CT 600 F

  Linka CT 600 F je vybavená elektronickým posuvom a riadenou osou. Spája spoľahlivosť pneumatickej odrezávacej píly so vzostupným kotúčom a systémom elektronického posunu s riadiacim systémom ozubeného hrebeňa a pastorku, motorom riadeného encoderom a planétovou prevodovkou s presným odmeriavaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Linka na trámy a strešné nosníky CT 800

  Linka na trámy a strešné nosníky CT 800

  Drevoobrábacie centrum pre rezanie veľkých nosníkov. 5 osí riadených programátorom. Traťový systém obrobku pomocou pogumovaných a motorizovaných kolies a horných tlakových tyčí s pneumatickým naklápaním.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie SL1

  Lis na lepenie SL1

  Elektrohydraulický lis na lepenie SL1 na výrobu štrukturálnych a neštrukturálnych preglejkových nosníkov (max. šírka 150 mm). Malá stopa s predným zaťažením, široký rozsah veľkostí od 3000 mm do 8000 mm. Posuvné vertikálne nosníky a nastaviteľné výšky zvyškov dreva. Vysoko výkonné hydraulické valce (maximálny tlak 2500 kg.) Dvojpolohový regulačný ventil pre dve oblasti lepenia s nezávislými úrovňami tlaku. Uzávery na uzatváranie okruhov na udržanie tlaku.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie SL2

  Lis na lepenie SL2

  Elektrohydraulický lis na lepenie SL2 na výrobu konštrukčných preglejkových nosníkov (max. šírka 200 mm). Malá stopa s predným zaťažením, široký rozsah veľkostí od 3000 mm do 20000 mm. Pevné vertikálne nosníky, nastaviteľné výšky zvyškov. Vysoko výkonné hydraulické valce (max. tlak 7200 kg.), Posuvné hydraulické predné tlakové tyče. Hydraulické valce s nezávislými otváracími a zatváracími ventilmi.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie SL3

  Lis na lepenie SL3

  Elektrohydraulický lis na lepenie SL3 na výrobu konštrukčných preglejkových nosníkov (max. šírka 200 mm). Malá stopa s predným zaťažením, široký rozsah veľkostí od 3000 mm do 20000 mm. Pevné vertikálne nosníky, nastaviteľné výšky zvyškov. Vysoko výkonné hydraulické valce (max. tlak 7200 kg.), Posuvné hydraulické predné tlakové tyče. Hydraulické valce s nezávislými otváracími a zatváracími ventilmi.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie STH/D

  Lis na lepenie STH/D

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Lis na lepenie STH/D je vybavený manuálnymi hydraulickými valcami (max. tlak 1500 kg) s rýchlou regulačnou kontrolou tlaku. Hydraulické valce sú tiež vybavené nastaviteľným obtokovým ventilom, aby sa zabránilo prekročeniu menovitého tlaku.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie STH/S

  Lis na lepenie STH/S

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Lis na lepenie STH/S je vybavený manuálnymi hydraulickými valcami (max. tlak 1500 kg) s rýchlou regulačnou kontrolou tlaku. Hydraulické valce sú tiež vybavené nastaviteľným obtokovým ventilom, aby sa zabránilo prekročeniu menovitého tlaku.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Lis na lepenie STP/S

  Lis na lepenie STP/S

  Rám stroja pozostáva z oceľovej konštrukcie montovanej na koleso, z ktorej sú dve kolesá ovládateľné. Lis na lepenie STP/S je vybavený pneumatickými valcami (max. tlak 450 kg). Ručne ovládaný ventil ovláda vertikálne valce súčasne.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Montážny lis na dvere a okná Special

  Montážny lis na dvere a okná Special

  Elektrohydraulický montážny lis Special na výrobu dverí a okien. Rám stroja je konštruovaný z konštrukčnej ocele. Montážny lis je vybavený posuvnými hydraulickými valcami (max. tlak 2500 kg). Tlak na vertikálne a horizontálne valce je možné nastaviť samostatne. Dvojpákový hydraulický regulačný ventil pre nezávislé upínanie vertikálnych a vodorovných valcov.

  Odkaz na výrobcuTechnický list