Priemyselné pásové píly

Priemyselné pásové píly

Priemyselné pásové píly sú určené hlavne pre rovné rezy, napr. pri výrobe drevených lamiel, ale aj orezávaní kmeňov vzácnych drevín. Vyznačujú sa vysokou tuhosťou konštrukcie.
 • Priemyselná pásová píla FlexiFeeder R 800 – R 1000

  Priemyselná pásová píla FlexiFeeder R 800 – R 1000

  FlexiFeeder R 800 – R 1000 je ťažká pásová píla so širokým pílovým pásom, ktorá bola navrhnutá, štruktúrovaná a dimenzovaná na použitie mechanického podávania obrobku a ktorá znesie vysoký výkon motora stroja a vysoké otáčky napájacieho zariadenia (až 30 m / min).

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Priemyselná pásová píla R 800

  Priemyselná pásová píla R 800

  R800 je ťažká pásová píla so širokým pílovým pásom, ktorá je navrhnutá, štruktúrovaná a dimenzovaná tak, aby bola vybavená mechanickou dávkovacou jednotkou obrobku. Je navrhnutá tak, aby vydržala vysoký výkon hlavného motora a vysokú rýchlosť rezania. Môžu byť použité pílové pásy so šírkou 80 mm. Rám pásovej píly je zvarený z oceľových platní a profilov.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Priemyselná pásová píla SUPERCUT 80

  Priemyselná pásová píla SUPERCUT 80

  Priemyselná pásová píla SUPERCUT 80 má ako kompaktný a univerzálný stroj veľké výhody pre všetky tenké rezné riešenia, a to najmä vysokú presnosť a minimálnu hrúbku odrezanej lamely, tj. 2 mm, max. presnosť rezu do ± 0,15 mm, hrúbka rezu od 1,3 mm. Ideálne na rezanie suchého a vlhkého dreva alebo alternatívnych materiálov. Povrch tenkej lamely je pripravený na lepenie bez potreby ďalších krokov spracovania.

  Odkaz na výrobcuTechnický list