Pneumatické montážne stroje

 • Pneumatický montážny stroj A2-P

  Pneumatický montážny stroj A2-P je určený pre montáž malých až stredných veľkostí rámov. Je schopný spojiť všetky typy tvarov pomocou našich špeciálnych oceľových klinov, ktoré sú vyrábané v niekoľkých veľkostiach. Je vybavený horizontálnym prítlakom, ktorý udrží rohy tesne spolu počas montáže rámov. Tento stroj je vybavený veľmi silnou konštrukciou aplikátora klinu, ktorá zabezpečuje bezporuchovú prevádzku dlhé roky.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Pneumatický montážny stroj A3-P

  Pneumatický montážny stroj A3-P je určený pre montáž malých až stredných veľkostí rámov. Je schopný spojiť všetky typy tvarov pomocou našich špeciálnych oceľových A+ klinov, ktoré sú vyrábané v niekoľkých rôznych veľkostiach (3mm-15mm). Je vybavený horizontálnym prítlakom, ktorý udrží rohy tesne spolu počas montáže rámov. Tento stroj je vybavený veľmi silným aplikátorom klinu, ktorý zabezpečuje bezporuchovú prevádzku dlhé roky.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Pneumatický montážny stroj A42-P

  Pneumatický montážny stroj A42-P bol navrhnutý pre jednoduché ovládanie a je obzvlášť vhodný pre montáž stredných a väčších rámov. Je vybavený aplikátorom klinov na pohyblivom vozíku, ručne riadený operátorom, ktorý umožňuje rýchle vkladanie klinov v rôznych polohách. Je schopný spojiť všetky typy tvarov pomocou špeciálnych oceľových klinov, ktoré sú vyrábané v rôznych veľkostiach. Tento stroj je vybavený veľmi silným aplikátorom klinu, ktorý zabezpečuje bezporuchovú prevádzku dlhé roky.

  Odkaz na výrobcuTechnický list
 • Pneumatický montážny stroj A44-P / A45-P

  Pneumatické montážne stroje A44-P / A45-P boli navrhnuté pre jednoduché ovládanie a sú obzvlášť vhodné pre montáž väčších rámov. Sú schopné spojiť všetky typy tvarov s presnosťou pomocou špeciálnych oceľových klinov, ktoré sú vyrábané v rôznych veľkostiach. Stroje sú dodávané s naklápacím stojanom, môže byť obsluhovaný z prednej alebo zadnej časti a má jednostupňový nožný pedál, ktorý aktivuje horizontálny prítlak. Model A44-P je podobný A45-P, ale s kratším zdvihom.

  Odkaz na výrobcuTechnický list